Het team van De Schepershoek bestaat uit verschillende groepsleerkrachten, een intern begeleider, een onderwijsassistent, stagiaires en een directeur.

Image

Gery de With
Groep 1/2A
gdewith@vechtstreekenvenen.nl

Image

Renske Kerst
Groep 1/2A
rkerst@vechtstreekenvenen.nl

Image

Lisa van Vliet
Groep 1/2B
lvanvliet@vechtstreekenvenen.nl

Image

Wendy Engels
Groep 3
wengels@vechtstreekenvenen.nl

Image

Anke van der Kolk
Groep 3
avdkolk@vechtstreekenvenen.nl

Image

Linda Suitela
Groep 4 / schoolopleider
lsuitela@vechtstreekenvenen.nl

Image

Debby van Vliet
Groep 5
dvanvliet@vechtstreekenvenen.nl

Image

David van Eck
Groep 5 dvaneck@vechtstreekenvenen.nl

Image

Diny van Duijnhoven
Groep 6
dvduijnhoven@vechtstreekenvenen.nl

Image

Frederique Post
Groep 7
fpost@vechtstreekenvenen.nl

Image

Lisanne van Weldam
Groep 8 / schoolopleider
lvweldam@vechtstreekenvenen.nl

Image

Henriëtte van Barneveld
Intern begeleider en coördinator zorg
ib.schepershoek@vechtstreekenvenen.nl

Image

Betty Gaasbeek
Onderwijsassistent

Image

Hardus van Niekerk
Conciërge